BestBID | Про Нас
15923
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15923,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Про Нас

Мелесик Сергій Володимирович

Директор

Закінчив у 2003 Київський національний університет ім. Вадима Гетьмана та отримав кваліфікацію магістра з міжнародної економіки, захистив дисертацію,  має вчену ступінь «кандидат економічних наук». Має багатий досвід роботі на фондовому ринку, організації торгівлі на фондовому ринку та на ринку приватизації.

    

Мельниченко Надія Олександрівна

Начальник відділу з обслуговування тендерних закупівель

У 2013 році закінчила Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальність «Фінанси і кредит», ступінь «магістр», у 2012 році закінчила Центр іноземних ділових мов КНТЄУ за спеціальністю «Філолог (перекладач)», отримала ступінь «бакалавр».

  

Білявська Яна Юріївна

Спеціаліст відділу з обслуговування тендерних закупівель

У 2010 році закінчила Національну академію статистики, обліку та аудиту за спеціальністю «Фінанси», отримала кваліфікацію «спеціаліст».

 

Глазов Олександр Олександрович

Начальник відділу інформаційно-технічного забезпечення

У 2007 році закінчив Національний авіаційний університет та здобув кваліфікацію інженер у галузі електроніки і телекомунікацій, у 2012 році закінчив факультет післядипломної освіти Харківської національної академії міського господарства та отримав кваліфікацію спеціаліст з економіки підприємства.

Мірошник Ганна Михайлівна

Головний бухгалтер

У 1997 році закінчила Київський національний економічний університет та отримала кваліфікацію магістра з обліку та аудиту. Має успішний досвід роботи у фінансовій сфері та промисловості. Володіє системними знаннями  в області податкового, бухгалтерського та трудового законодавства.